Vyberte stránku

Stačí chvilka nepozornosti, mikro spánek, únava či snížená schopnost soustředění a nehoda je na světě. Myslíte si, že vás se to netýká? Omyl. Proto nepodceňujte důležitost havarijního pojištění. Ve všech případech budete v ten moment rádi, že ho máte.

Proč je dobré sjednat si havarijní pojištění?

Všichni mají ze zákona povinné ručení vozidla. Bez toho na silnice vyjet vůbec nelze. Pokud způsobíte nehodu, tak povinné ručení pokryje škodu způsobenou jen na vozidle druhé strany. A vy, pokud nemáte sjednané zároveň havarijní pojištění, si budete škodu na vašem vozidle hradit plně sami. V tu chvíli to může být pro váš rodinný rozpočet pěkně bolestivé.

V jakých dalších případech vám pomůže?

Havarijní pojištění nekryje jen nehody. Pokryje i škody na vašem vozidle způsobené vandalismem, živelnou událostí, nebo pokud vám vůz bude odcizen. Pokud chcete mít pokryty všechny zmiňované body, je dobré sjednat si komplexní pojištění. Nebo si můžete uzpůsobit pojištění na míru a vybrat si jen jednotlivá rizika.  

Zaplaťte si klid na cestách.

Nenechte se odradit vyšší cenou pojištění. V dnešní době se pojišťovny snaží nabídnout svým klientům různé balíčky a bonusy. Skvělé je, že havarijní pojištění platí na území celé Evropy a Turecka.

Na co si dát při sjednávání havarijního pojištění pozor?

Při volbě jednotlivých rizik buďte opatrní a všímejte si, jak jsou jednotlivá rizika formulována. Pokud si vyberete jen určitá rizika, informujte se, co přesně zahrnují a co již jimi nelze pokrýt. Pokud si nejste úplně jistí a potřebujete poradit, neváhejte se obrátit na naše poradce, kteří vám ochotně poradí a sestaví s vámi to nejlepší pojištění přesně vám na míru.