Vyberte stránku

Profesionalita, vzájemná důvěra, znalosti na vysoké úrovni a dlouhodobá péče o klienta.

O nás

Profesionalita, vzájemná důvěra, znalosti na vysoké úrovni a dlouhodobá péče o klienta. To jsou hlavní pilíře naší společnosti, na kterých stavíme podnikání na finančně poradenském trhu. S vice než dvěma sty poradců se řadíme mezi největší společnosti v ČR.

Být přední a především stabilní společností ve spektru finančních a finančně poradenských institucích na trhu nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě.

Co budujeme

Důvěra

Základní stavební kámen spolupráce s Vámi

Dobré jméno a silná značka

Naši klienti i spolupracovníci jsou hrdí na spolupráci s námi

Spokojený klient

To je základ a hodnota, bez které se naše práce neobejde

Domluvte si schůzku

Proběhne na základě Vaší poptávky nebo doporučení jiného spokojeného klienta, který už naši službu vyzkoušel. Při této schůzce by měla vzniknout určitá chemie mezi konzultantem naší společnosti a Vámi jako potencielním klientem. Důležité pro bezproblémovou spolupráci je vztah a vzájemná důvěra obou stran. Během této schůzky hledáme s klientem průsečíky naší budoucí spolupráce a naši přidanou hodnotu pro Vás.

  •  Představení konceptu spolupráce
  •  Vysvětlení fungování finančního trhu v ČR
  •  Prezentace úspory času a finančních prostředků klienta při spolupráci s námi

Dále během této schůzky provede konzultant zjištění všech důležitých informací. Jedná se zejména o vaše strategické cíle, hospodaření, přání a potřeby a samozřejmě zjištění stavu vašeho stávajícího portfolia.

 Čas na tuto schůzku: 60 min

Nečekejte na náhodu, napište nám.

4 + 11 =